Nowości na koncie Netflix w grudniu

Nowości na koncie Netflix w grudniu są pierwszorzędne i zaskakujące. Seriale, na które długo czekaliśmy, śmiałe zakończenia i pożegnania z nimi. A także film, który nie schodzi z TOP 10. Mimo ocen krytyków, po których nikt nie powinien spodziewać się wielkiej oglądalności.


Zagubieni w kosmosie z trzecim finałowym sezonem pojawili się na naszych kontach Netflix 1 grudnia 2021. Jest to remake serialu z 1965 roku i bardzo luźna adaptacja książki The Swiss Family Robinson. Historia rodziny lecącej do kolonii na Alfa Centauri trwa aż dwa lata. Bohaterowie muszą awaryjnie lądować na obcych planetach i mierzyć się z niezbadanymi i niebezpiecznymi stworzeniami oraz z samymi planetami. Jak się okazuje pomoc obcym, nawet tym bardzo groźnym, może przynieść pozytywne skutki. Można dzięki temu zyskać przyjaciela w postaci robota na całe życie. Czeka na nas wiele przygód i wrażeń oraz niesamowici bohaterowie, którzy poradzą sobie w każdej sytuacji. Film dla całej rodziny na każde niedzielne popołudnie, jak i na wieczór po ciężkim dniu.
Konto Netflix na 30 dni zakupisz tutaj: https://taniepremium.pl/produkt/netflix-premium-30-profil-konto/
Dom z papieru. Ostatni piąty sezon został wrzucony na konta Netflix w dwóch częściach. Pierwsza część jest na platformie od 3 września. Nowe, bardziej zwariowane pomysły. Czy da się nas jeszcze bardziej zaskoczyć? W ostatnim sezonie tempo akcji i stawka rosną, a z tymi także nasze emocje. Kto przeżyje pod presją i czy najbardziej szalone pomysły wypalą? Przekonajcie się sami, druga część piątego sezonu już od 3 grudnia 2021 jest dostępna na naszych kontach Netflix’a.

Wyspa fantazji to amerykański film z 2020 roku, jednak dopiero teraz pojawił się na Netlix i dobrze się trzyma w TOP 10. Thriller i teoretycznie horror — teoretycznie, bo wg krytyków brak mu wielu cech tego gatunku. Grupa osób przybywa na tajemniczą wyspę, aby gospodarz spełnił ich życzenia. Zamiast realizacji marzeń bohaterowie walczą o przetrwanie i próbują rozwiązać tajemnicę wyspy. Tylko to może ich uratować. Jak TOP 10 ma się do krytycznych recenzji o filmie? Widocznie widzowie za nic mają sobie opinie krytyków, bo oglądalność dreszczowca nie słabnie.

Wiedźmin 2 sezon. Geralt zabiera księżniczkę Ciri do najbezpieczniejszego miejsca, jakie zna, czyli do Kaer Morhen. Ludzie, elfy i demony walczą o panowanie na kontynencie, a Geralt próbuje uchronić dziewczynę przed nią samą, gdyż skrywa ona w sobie niesamowitą moc. Druga seria według zapowiedzi ma być wierniejsza opowiadaniom Sapkowskiego niż pierwsza. A wiemy, że pierwsza część zrobiła świetną robotę. Premiera sezonu 17 grudnia 2021.


Dla takich świetnych seriali i filmów, które dają prztyczek w nos krytykom, warto korzystać z Netflix’a. Jednak nie trzeba przepłacać na platformie. W serwisie Tanie Premium w pełni legalne konto kupujemy za 18 zł miesięcznie. Możemy mieć droższe konto Netflix, ale po co płacić więcej, jeśli nie trzeba.