Turystyka

Prezent dla Młodej Pary – pobyt w hotelu nad morzem

Pomysłów na prezent ślubny można wymienić wiele, jednak mało który jest naprawdę wart uwagi. Miejsce dawniej popularnych upominków, takich jak komplety garnków i zastawy stołowe, obecnie zajęły pieniądze. Goście chcący mimo wszystko zaskoczyć nowożeńców mogą podarować im zamiast gotówki wyjazd we dwoje – voucher na pobyt w hotelu na pewno okaże się miłą niespodzianką.

Co podarować Młodej Parze zamiast pieniędzy?

Okres przygotowań do ślubu to nie tylko najszczęśliwszy, ale często też najbardziej stresujący czas w życiu – po intensywnym planowaniu i dopięciu wszystkich szczegółów na ostatni guzik nowożeńcom należy się więc zasłużony odpoczynek. Zafundowanie Młodej Parze miesiąca miodowego jest dość kosztowne, w związku z czym taka wycieczka zazwyczaj jest wspólnym prezentem np. od rodziców czy rodzeństwa. Z kolei przyjaciele i dalsza rodzina mogą zorganizować miodowy weekend. Już dwudniowy pobyt w luksusowym hotelu SPA sprawi, że świeżo upieczeni małżonkowie gruntownie odpoczną i jednocześnie zyskają znakomitą okazję do nacieszenia się sobą.

Voucher na pobyt w hotelu zwykle można w szerokim zakresie personalizować, dlatego nie trzeba się obawiać, że prezent okaże się nietrafiony – nowożeńcy sami zdecydują o terminie wyjazdu, samodzielnie wybiorą również zabiegi w strefie wellness. Podczas zamawiania bonu warto skupić się na opcjach maksymalnie elastycznych, w ramach których wprowadzanie wszelkich modyfikacji jest w cenie. Ponadto należy szukać voucherów tematycznych, adresowanych właśnie do Młodych Par, ponieważ taki bon gwarantuje, że na nowożeńców będzie czekać moc udogodnień, np. szampan na powitanie, kolacja przy świecach, pokój z łóżkiem king size.

Voucher do hotelu nad morzem – oryginalny pomysł na prezent

Przy wybieraniu bonu dla Młodej Pary kluczową rolę powinna odegrać lokalizacja hotelu. Rewelacyjnym pomysłem jest zafundowanie Młodej Parze wycieczki nad morze. Taka sceneria jest idealna dla zakochanych – nadmorskie miejscowości kuszą białymi plażami i urokliwymi deptakami, pary mogą też spróbować swoich sił w licznych sportach wodnych. Doskonałym zakończeniem dnia będzie natomiast rejs statkiem w stronę zachodzącego słońca. Podczas gdy góry zachęcają do aktywnego wypoczynku, morze sprzyja relaksowi, który jest potrzebny wszystkim nowożeńcom.

Pracownik Amber Hotelu z Gdańska dodaje: Wyjazd nad morze to dla Młodych Par świetna okazja na realizację plenerowej sesji zdjęciowej. Takie fotografie stanowią cenną pamiątkę na całe życie, tło nie powinno więc być przypadkowe. Co więcej, w hotelach SPA można skorzystać z różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych, w tym rytuałów oczyszczających i nawilżających. Odpowiednio odżywiona cera będzie prezentowała się na zdjęciach świeżo i promiennie.

Voucher na pobyt w hotelu SPA jest bardzo dobrą alternatywą dla klasycznych prezentów ślubnych – wyjazd tylko we dwoje pozwoli się zrelaksować i nabrać tchu przed wejściem na nową drogę życia. Tego typu upominek na pewno pozytywnie się wyróżni, a osoby, które go podarowały, zostaną ciepło zapamiętane.