Zbliżają się urodziny mamy? Sprawdź, jakie prezenty możesz jej sprawić!

Urodziny mamy to zdecydowanie wyjątkowa okazja – zaplanuj w wyprzedzeniem, jaki prezent chciałabyś jej sprawić. Może jest coś, o czym od dawno myślała i chciałaby mieć lub jest miejsce, w które chciałaby pojechać? W tym artykule podpowiemy, co nadawałoby się na idealny prezent dla mamy!

Voucher SPA

Voucher do SPA może być idealnym wyborem – dlaczego? Dlatego, że czasem odmawiamy sobie różnych przyjemności i myślimy bardziej racjonalnie, żeby np. odłożyć na oszczędności, czy aby kupić nowy telefon, czy nawet samochód – jesli Twoja mama jest tym typem, to zdecydowanie ucieszy się, że będzie mogła mieć chwilę relaksu tylko dla siebie! Możesz to połączyć z voucherem na np. hotel w górach! Od razu byś zafundował mamie wycieczkę, pobyt w pięknej miejscowości i do tego relaks w SPA! Która mam by się nie ucieszyła z takiego prezentu?

Sesja fotograficzna

Sesja fotograficzna może wydawać się nietypowym prezentem dla mamy, ale może okazać się strzałem w dziesiątkę! Może Twoja mama ma ostatnio niższe poczucie własnej wartości? Przed taką sesją profesjonalna makijażystka wykonałaby odpowiedni make-up, aby podkreślić atuty kobiecej twarzy, a stylista dobrałaby odpowiednie ubrania, żeby wydobyć piękno z twojej mamy! Dodatkowo taka sesja mogłaby się odbyć albo w profesjonalnym studio, albo np. na kwiecistej łące, lub nad rzeką? Z pewnością, jeśli po zakończeniu takiej sesji Twoja mama zobaczyłaby te zdjęcia, to jej samoocena poszybowałaby do góry, razem z jej samopoczuciem!

Kolacja w wykwintnej restauracji

Myślałeś kiedyś, żeby w ramach prezentu urodzinowego zaprosić swoją mamę do restauracji na pyszną kolację? Jeśli nie, to urodziny będą ku temu idealną okazją! Z pewnością pobyt w takim miejscu sprawi, że twoja mama poczuje się wyjątkowo. A może by wybrać restaurację, w której będzie możliwość degustacji różnych win, szynek i serów? Wówczas “ucieszą się” również jej kubki smakowe, a mama będzie miała niezapomniane wrażenia! 

Muzyczny prezent

Twoja mama jest fanką muzyki? Jakiego gatunku? Muzyki klasycznej, czy może rocka? Jeśli lubi muzykę na żywo to na pewno ucieszy się, jeśli wręczysz jej bilet na koncert. Siedząc w fotelu, pod sceną w filharmonii, słysząc Mozarta, czy Beethoven można, choć na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach oddać się zupełnie muzycznym uniesieniom. Po takim koncercie Twoja mama prawdopodobnie będzie mniej zestresowana i będzie miała więcej dobrej energii na przyszłe dni lub nawet tygodnie!

Elegancki dodatek

Torebka damska może się okazać dobrym pomysłem, w ramach eleganckiego dodatku do garderoby. Zastanów się, w jakie kolory ubiera się Twoja mama? Czy raczej stonowane, czy krzykliwe? Może ma swoich ulubionych projektantów mody? Louis Vuitton, Dior, Armani? Zrób potajemnie rozeznanie, może podpytaj cioci, albo jeśli znasz koleżanki mamy, to zapytaj je, jakie torebki lubi Twoja mama, a z pewnością będzie to trafiony prezent!